Přejít k hlavnímu obsahu
27 Červenec

Veselská ozvěna 2024 - Blue Romantic Cimbal

19:00   -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
Kostel sv. Štěpána Horní Bukovsko
Koncert z cyklu Veselská ozvěna 2024. Roman Veverka cimbál, zpěv. Kostel sv. Štěpána Horní Bukovsko od 19 hodin, vstupné: dobrovolné.
21 Červenec

Veselská ozvěna 2024 - Música Sacra

19:00   -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
Kostel sv. Václava Dráchov
Koncert z cyklu Veselská ozvěna 2024. Vojtěch Pelka kontratenor, Jiřina Marešová cembalo, varhany. Kostel sv. Václava Dráchov od 19 hodin, vstupné: dobrovolné.
18 Červenec

Příběh hraček - Divadlo U Plotny

16:30   -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
park u Kulturního domu Veselí nad Lužnicí
Dětské loutkové divadelní představení v podání Divadla U Plotny. I hračky mají své sny a touhy. Tak jako malý Frantík, který je úplně obyčejné plastové miminko jedné obyčejné holčičky, ale přitom velice touží po jednom. Mít pořádné kalhoty. A tak se vydá na cestu. Scénář, režie, hraje: Jana Hubka Vanýsková, délka představení: 40 minut. Pohádkové čtvrtky v parku za KD od 16:30 hodin, vstupné: dobrovolné.
14 Červenec

Kinematograf Bratří Čadíků 2024

21:30   -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
Neděle 14. až úterý 16. července KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ 2024 Projekce letního kina pod širým nebem. Uvidíte filmy: Nikdy neříkej nikdy (14.07.), Lítá v tom (15.07.) a A máme, co jsme chtěli (16.07). Náměstí T. G. Masaryka od 21:30 hodin. Vstupné dobrovolné bude věnováno na charitativní účely. 
14 Červenec

Veselská ozvěna 2024 - Z české operní klenotnice

19:00   -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Koncert z cyklu Veselská ozvěna 2024. Zuzana Zaimlová soprán, Peter Malý tenor, Lilija Červená klavír. Kostel Navštívení Panny Marie Zálší od 19 hodin, vstupné: dobrovolné.
22 Červen

Barbie nás baví

  -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Do 31. srpna BARBIE NÁS BAVÍ
22 Červen

Umění ve městě 2024 Veselí nad Lužnicí

  -  Okres:  Obec: Kulturní dům 
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Do 30. září UMĚNÍ VE MĚSTĚ 2024 VESELÍ N. L.
30 Srpen

Kalle

20:30   -  Okres: Tábor Obec: Tábor 
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Veronika Zemanová - zpěv, klávesy David Zeman - kytara, zpěv Jiří Bendl - bicí Táborská skupina založená v roce 2014 Veronikou a Davidem Zemanovými. Za dobu své existence vydali 3 řadová alba, přičemž za každé z nich obdrželi cenu hudební kritiky Anděl. Už od svého debu­tu Live from the Room (2014) součas­nou scénu obo­hacu­jí o svébyt­nou intim­i­tu a nepod­bízivý vnitřní svět, z kterého prýští přirozená touha dělat si věci po svém.
22 Srpen

Karkulka vrací úder

16:00   -  Okres: Tábor Obec: Tábor 
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Moderní pohádka o Červené Karkulce. Otravná mrňavá holka, kterou maminka z nějakého důvodu poslala úplně samotnou do temného lesa, se potká s krvežíznivou vlčí příšerou. Že jste to už slyšeli stokrát? Chápeme. Že vás to nudí? Nás taky. Červená Karkulka je ale jeden z nejslavnějších příběhů všech dob a něco na něm být musí! Tak se pojďte vsadit, že ať je vám 6, 12 nebo 18, ať jste rockovej muzikant, baletka nebo superhrdina, tahle malá potvora vás všechny dostane.
16 Srpen

Čtyři klasici

Čtyři klasici   -  Okres: Tábor Obec: Tábor 
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Tomáš Hubka – housle Anton Čonka – housle Karel Untermüller – viola David Havelík – violoncello Vynikající táborský houslista a pořadatel festivalu Klasici v Táboře Tomáš Hubka zahraje s přáteli skladby W. A. Mozarta, A. Dvořáka a B. Bartóka.