Zoofanatika 2016

Organizátor: JIHOČESKÁ ZOOLOGICKÁ ZAHRADA HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
Místo konání: ZOO Hluboká
Datum: Od: 04.03.2016 08:30
Do: 06.03.2016 17:00
Žánr: Jiné |
Město: Hluboká nad Vltavou
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce
Zoofanatika 2016

Pro přihlášené účastníky je připraven bohatý a poutavý program ve formě přednášek, komentované prohlídky zoo a jejího zázemí, besedy se zaměstnanci, přednášky s VIP české zoologie (Simona Gábrišová - hlavní ošetřovatelka pand a koal v Zoo Vídeň), výměnné burzy zoo materiálů atd. Na neděli je připravena speciální možnost návštěvy a komentované prohlídky jinak neveřejného Chovného a rehabilitačního zařízení (CHARZA) pražské zoo v Dolním Dobřejově, odkud jsou posíláni koně Převalského do Mongolska.
Část sobotního programu je i pro veřejnost (tedy pro nepřihlášené):

1) dopolední výprodej skladových zásob zoologických zahrad - některé české zoo budou vyprodávat suvenýry apod. (tiskoviny, hrníčky, magnety, DVD apod.) za symbolické ceny.
2) večerní aukce - dražba předmětů věnovaných sběrateli a účastníky ZOOfanatiky a jako zlatý hřeb něco speciálního věnovaného zoologickou zahradou (pro zajímavost na minulých ročnících Zoo Dvůr Králové do aukce věnovala kůži antilopy, vejce vzácného krokodýla tomistomy a obrovský obraz psů hyenovitých, paní Lenka Vágnerová dala do aukce několik osobních předmětů po svém otci Josefu Vágnerovi, Zoo Plzeň do aukce věnovala obří 30ti-letý kaktus, dvouhodinové krmení australských zvířat atd.). Výtěžek aukce bude věnován na podporu projektu „Želva bahenní v ČR“.

Přidejte se také ke "zvláštní" komunitě zoo-fanoušků!

Přečtěte si podrobné informace včetně programu na stránkách Zoofanatiky (tam najdete také přihlášku pro ročník 2016) nebo navštivte Facebook ZOOfanatiky (kde je možné diskutovat nebo domluvit si spolujízdu).


Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist