Zoo Hluboká – Dětská zábavná odpoledne

Organizátor: Zoo Hluboká
Místo konání: Zoo Hluboká
Datum: Od: 06.05.2017 10:00
Do: 25.06.2017 16:00
Žánr: Jiné |
Město: Hluboká nad Vltavou
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

BAVTE SE V ZOO - Zábavné květnové a červnové víkendy pro děti

Jihočeská zoologická zahrada připravila pro všechny děti zábavné víkendové soutěže okořeněné zajímavostmi ze světa zvířat! V květnu a červnu o víkendu, vždy od 10:00 do 16:00 hodin.

Začínáme 6.5. 2017, s tematickým okruhem Vodní říše
Pro všechny děti starší 3 let jsou připravena na každý víkend 4 soutěžní stanoviště.
Náplň soutěží se bude měnit dle 3 tematických okruhů, a pokud se rozhodnete pro plnění všech soutěží ze všech daných okruhů, čeká na Vás plyšová odměna!

Potřebné informace a pokyny k zábavným víkendům čtěte zde:

- Okruhy: Vodní říše – Vzdušná říše – Království země


- Stanoviště s různými soutěžními úkoly najdete každý víkend na stejných místech a to:

1) u bazénku s vydrami- 2) u plameňáků ( je zde stánek se zmrzlinou)- 3) u voliéry s orlem- 4) u surikat

- Pořadí stanovišť není dané, kromě stanoviště u surikat, které je posledním a u kterého získá každý soutěžící drobné dárečky. Okruhy se budou víkendově měnit. Je tedy třeba sledovat jaký okruh bude vyhlášen na následující víkend. Tyto informace budou s předstihem zveřejněny na našem facebooku a webových stránkách. Začínáme okruhem s názvem VODNÍ ŘÍŠE. Děti, které se budou chtít zúčastnit všech okruhů se soutěžemi, dostanou na prvním soutěžním stanovišti, které navštíví, hrací kartu s celkem 12 políčky, ke každému okruhu patří 4 políčka. Tuto kartu si uschovají a přinesou znovu k příštím soutěžím. Za splnění úkolu dostane na daném stanovišti dítě razítko do příslušné kolonky na hrací kartě. Ti, kteří přijdou do zoo na všechny tématické okruhy a získají z 12 různých soutěží razítka, budou odměněni cenou nejvyšší, plyšovou hračkou:-) Soutěžit u nás může samozřejmě každý dětský návštěvník. Splní-li alespoň čtyři soutěže z jednoho víkendového odpoledne, čeká na něj na 4. stanovišti (u surikat) malý balíček s odměnami. Za nepříznivého počasí (vydatný déšť) bude akce na daný den zrušena a automaticky se přesune na další víkendový den. Sledujte proto náše webové stránky a facebook, kde Vás budeme informovat.

www.zoohluboka.cz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist