Živly a já – dílna intuitivní kresby

Organizátor: Jana Hladíková
Místo konání: Cofins CB, s.r.o, Branišovská 20, České Budějovice
Datum: Od: 18.10.2017 18:30
Do: 18.10.2017 20:30
Žánr: Výtvarné umění | tvůrčí dílna
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: 1 800 Kč/osoba/celý cyklus
Poznámky: Informace o obsazenosti kurzů na tel.:  777 887 168

Popis akce

4 živly a já aneb mé setkání a vnímání živlů skrze intuitivní kresbu. Výtvarná dílna - harmonizace – ladění – tvoření - barvy.

Oheň, voda, vzduch a země - čtyři živly, které se v nás skrývají. Čtyři elementy, které nás naplňují svojí entitou. Čtyři elementy, které můžete procítit skrze intuitivní kresbu a harmonizační meditaci na vlastní kůži, uvnitř sebe.

Každé setkání budeme pracovat s jedním z živlů. Přivítáme ho, naladíme se a necháme ho v sobě roztančit a pak skrze vaší ruku přeneseme tento vnitřní tanec na papír před vámi. Pastelky a křídy budou vaši pomocníci a vy si tak naplno můžete užít tato setkání. Užít si svobodu tvoření pomocí intuitivní kresby, kdy se necháváte vést pouze vaším prožitkem a tudíž je dovoleno naprosto vše.

Setkání jsou prožitková, harmonizující, dodávající energii a velmi relaxační. A tak nechme přicházet, co přijít má a odcházet, co odejít má. Je určeno pro všechny, kteří si chtějí užít kreslení, ale zároveň nakouknout do jiných světů. Světů jednotlivých živlů i toho svého. Jakmile se jednou setkáte s energií živlů, už navždy budete vnímat vodu, oheň, vzduch a zemi jako živé bytosti a vaši přirozenou součást svého "já".

Témata:

  • Oheň nás proměňuje

  • Voda nás formuje

  • Vzduch nás pohání

  • Země nás uzdravuje

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist