X. Šperkařský workshop a trhy

Organizátor: Pošumavská tržnice ve Volyni
Místo konání: Pošumavská tržnice, Náměstí Svobody 41, 387 01 Volyně
Datum: Od: 21.05.2016 09:00
Do: 21.05.2016 18:00
Žánr: Výtvarné umění | tvůrčí dílna
Město: Volyně
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Vstupné zdarma

Popis akce

Výtvarné dílny nejen pro děti, zaměřené na výrobu šperků. Zveme široké spektrum autorů, uvidíte jak se tvoří šperky, většinu si můžete vyzkoušet. Dílny jsou různě náročné, pro malé děti i zručné dospělé. Pro chlapce je připraveno skládání modelů aut, letadel, zvířat.Již po desáté zveme do Volyně celou řadu profesionálních autorů, kteří předvádějí a učí, jak tvoří své šperky. Na jednom místě si můžete zkusit více než třicet druhů výroby šperků. A vidět a nakoupit šperky vytvořené více než čtyřiceti různými technikami.

Workshop je veřejný a zdarma, PŘIJĎTE SI S NÁMI VYTVOŘIT VLASTNÍ ŠPERK, materiál bude k dispozici za přiměřený poplatek. Dílny jsou určené pro širokou veřejnost.

ZVÁNY JSOU VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE! Nabídka je veliká, dílny mají různé stupně obtížnosti, na své si přijdou jak nejmenší děti, tak zruční dospělí. Zkusit si budete moci vyrobit šperky drátkované, plstěné, z papírové hmoty, tepaní mědi a stříbra, z korálků, z minerálů, z papíru, keramické hmoty, organzové kytičky a hit posledních let: hned tři dílny FIMA.

Poradíme vám s ketlováním, budete si moci vyrobit prstýnek, náramek, uplstit náušnice či korále. V „přímém přenosu“ uvidíte například smaltování práškem, výrobu vinutých perel nad kahanem a tiffany techniku.

www.sperkarskyworkshop.cz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist