Divadlo Oskara Nedbala Tábor – WOHNOUT UNPLUGGED

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala - malý sál
Datum: Od: 03.11.2017 19:00
Do: 03.11.2017 00:00
Žánr: Hudba | koncert
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Vstupenky již v prodeji. K dostání na pokladně divadla nebo na www.divadlotabor.cz
Cena: 290 Kč, 250 Kč

Popis akceSkupina Wohnout se odpojuje od elektrických aparátů a se svým unplugged tour míří i do táborského divadla.  Kapela představí všechny své nejzásadnější hity v upravených akustických podobách.  Přivezou také scénu, která v divadle navodí  atmosféru táborového ohně.

Jsme hlasitá kapela a rádi děláme svými nástroji hluk. Jenže občas se nám zasteskne po klidu nástrojů akustických a zamíříme cvičit k táboráku. Tahle unplugged šňůra je naší již několikátou a já myslím, že už jsme tady v kramflecích trošičku pevnější než na začátku“ , komentuje zpěvák Honza Homola.

Wohnouti si dali na setu záležet, krom hosta si vozí i zcela pro ně netradiční nástroje. Diváci se tak mohou těšit například na hru na valchu. Bubeník se učí na harmoniku a basák si do dodávky přibalil kontrabas.

Jako host se již tradičně na všech štacích předvede houslista Vojta Lavička. „Jsem rád, že mě moji bílí bratři opět vezmou na tour, bude to už potřetí. Jinak mám z nich ale i respekt, kromě toho, že jsou výborní muzikanti, jsou také špička v paření, takže měsíc před šňůrou začnu i v tomto ohledu trénovat, abych Romům neudělal ostudu“, tvrdí Lavička.

Zkontrolovat, zda se neplete, můžete v historickém sále Divadla Oskara Nedbala.

Večer zahájí poprocková kapela PayaNoia se zpívající bubenicí Pájou Táboříkovou.

http://www.wohnout.cz/

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist