Vzdělání a řemeslo – 23. ročník

Organizátor: Výstaviště České Budějovice
Místo konání: Výstaviště České Budějovice
Datum: Od: 22.11.2017 09:00
Do: 24.11.2017 17:00
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Bezplatný vstup.

Popis akce

23. ročník dnes již kultovní výstavy Vzdělání a řemeslo přinese opět na jedno místo praktickou prezentaci středních škol, ukázky odborného výcviku a celostátní soutěže napříč obory.

Nevíte si rady, kam nasměrovat Vaše potomky po základní škole? Tak nás navštivte. Organizovaně prostřednictvím školní výpravy či jen tak, v doprovodu rodinných příslušníků. K vyzkoušení budou online přijímací testy z českého jazyka a matematiky s okamžitým vyhodnocením, či zkušení pracovníci informačního a poradentského střediska při úřadech práce, kteří se nově zaměřili i na žáky základních škol a rodičovskou veřejnost.

Chybět ale nebudou ani nadace, fondy, široký sortiment učebních pomůcek a zařízení, učebnice a programy pro různé stupně výuky. Ani doprovod starší než školák základní školy nepřijde zkrátka. K seznámení bude vyzývat další vzdělávání v rámci zážitkové pedagogiky, studentské stáže ve firmách či univerzita 3. věku.

Občerstvit se budete moci v pavilonu Z v naší studentstké kavárně či v Buy&Go bufetu.

Prezentace školství všech úrovní, ukázky odborného výcviku a soutěží, zařízení pro speciální školy, nadace, fondy, stipendia, učební pomůcky, zařízení, učebnice a programy pro všechny stupně výuky, potřeby pro děti, vzdělávání dospělých, distanční studium, rekvalifikace.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist