Vystoupení Big Bandu v obecním sále obce Stříbřec

Organizátor: obec Stříbřec
Místo konání: obecní sál obce Stříbřec
Datum: Od: 14.11.2015 19:00
Do: 14.11.2015 00:00
Žánr: |
Město: Stříbrec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: vstupné je dobrovolné

Popis akce

Dovolujeme si Vás  srdečně pozvat na vystoupení Big Bandu (přesný název je Veliký ZUŠ Band), které se bude konat dne 14. 11. v 19 hodin v obecním sále obce Stříbřec. Vstupné dobrovolné. Koncert bude probíhat v několika tři-čtvrtě hodinových blocích oddělených čtvrt hodinovou přestávkou. Velice doporučujeme i pro starší děti a mládež.

Orchestr založil v roce 1993 Václav Hlaváč, který vychoval generaci slušných jazzových muzikantů. V roce 2004 orchestr převzal jazzový kytarista Jirka Klimeš, který pozměnil tvář a kompletní repertoár tělesa. V orchestru hrají jak profesionálové, tak zkušení amatéři. Těleso čítá 18 až 20 členů. Sekce jsou 4 - rytmická, pozounová, trumpetová a saxofonová.

V repertoáru je asi 60 skladeb od ikon jazzové a big bandové scény počínaje Dekem Elingtonem, Ryem Charlesem, Peterem Herbolzheimerem, Henryem Macinim až Clarkem Terrym a Chickem Coreou konče. Takže na své si přijdou milovníci big bandů i obyčejní posluchači. Skladby jsou melodické a některé harmonicky velmi zajímavé.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist