Výstava orchidejí, exotických rostlin a zvířat v Jihočeském muzeu

Organizátor: Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
Místo konání: Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
Datum: Od: 04.02.2022 09:00
Do: 13.02.2022 17:30
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

Zveme vás na tradiční výstavu orchidejí, exotických rostlin a zvířat, která se koná od 4. do 13. února 2022 v hlavní budově Jihočeského muzea. Otevřeno je i v pondělí 7. února, včetně všech ostatních výstav a expozic. Každý 1000. návštěvník výstavy obdrží jako dárek orchidej ZDARMA! Rostliny si zde můžete i zakoupit. Připravena je rovněž poradna pro pěstitele rostlin, vzdělávací program pro školy nebo květinový workshop pro veřejnost.

Vystavené orchideje, masožravky, kaktusy, tilandsie a sukulenty jsou doplněny např. ukázkou drobných obratlovců z Jihočeské zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou, k vidění budou i krokodýli z Krokodýlí ZOO Protivín nebo exotičtí členovci, které zapůjčili členové Entomologického kroužku při Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích. Expozici doplňují rovněž vystavovatelé ze zahraničí – Orchideen Kopf (Deggendorf, Německo) a Handlbauerorchideen (Gramastetten, Rakousko).

Návštěvníci také mohou využít odbornosti vystavovatelů a konzultovat s nimi problematiku a nejvhodnější pěstitelské postupy pro své rostliny.Další informace najdete na webu Jihočeského muzea: https://bit.ly/orchidejevmuzeu2022

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist