Volyně Food Festival

Organizátor: Volyně v dolyně, o.s.
Místo konání: Pošumavské tržnice ve Volyni
Datum: Od: 28.11.2015 11:00
Do: 28.11.2015 00:00
Žánr: Jiné |
Město: Volyně
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: 40 Kč
Poznámky: V ceně vstupného je ochutnávka dvou druhů ve Volyni vařeného piva!

Popis akceZveme vás na první ročník volyňského Food Festivalu, který se koná v sobotu 28. listopadu 2015 od 11 hodin v prostorách Pošumavské tržnice ve Volyni. Kromě ochutnávky si budete moci od některých kulinářů jejich výrobky odnést domů.


Volyně Food Festival není festivalem pravém slova smyslu. Tento druh festivalu je hlavně slavností jídla v originálních variacích, netradičních chutích a vůních i slavností nápojů. Oproti dalším akcím podobného ražení se na té volyňské nebudou prezentovat jenom restaurace, ale prostor kuchařskému umu bude vyhrazen zejména zapáleným kulinářům z Volyně a okolí. Celá přehlídka bude rozčleněna do několika sekcí: masité i vegetariánské pokrmy, slané i sladké chuťovky, raw kuchyně. Dobré jídlo pak můžete na místě kombinovat s volyňským pivem, dobrým vínem, domácí limonádou či kávou z rodinných pražíren.

A na co konkrétně se můžete těšit? Přijměte malé chutné pozvání: přes dýňové špagety s macerovanou řepou, carpaccio a sušené maso můžete pokračovat mrkvovým krémem se zázvorem, borščem nebo rybí polévkou. Dále na Vás budou čekat pelmeni, sejkorky, domácí vinné klobásy, zeleninové placky obalované v máku a mnoho dalšího.

Celou akcí nás bude provázet hudba PUB TRIO SESSION.


Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist