Vojtěch Dyk & B-side Band bandleader Josef Buchta: Tour 2017

Organizátor: DK Metropol ČB
Místo konání: Metropol - Velký společenský sál, Senovážné nám. 248/2, 370 21 České Budějovice
Datum: Od: 10.10.2017 19:30
Do: 10.10.2017 21:30
Žánr: Hudba | koncert
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/vojtech-dyk-b-side-band-bandleader-josef-buchta-tour-2017-119687?code=CZECOTCOM
Cena: 950 - 1190 Kč

Popis akce

Vojtěch Dyk a B-Side Band vyjedou na nové turné vířit bahno. Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou vrátí na koncertní pódia. Nové turné s novým repertoárem a v novém stage designu by mělo odstartovat v březnu příštího roku. Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám. Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru, říká Vojtěch Dyk a dodává: Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.

Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band. Je to naše v pořadí již šesté turné. Těším se na nové songy, nové kostýmy i stage design. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B- Side BANDu, které v této sezoně slavíme, říká bandleader Josef Buchta.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist