Večery S – Ivo Jahelka, Martin Kajaba, Cihelna & spol.

Organizátor: SPOLEKTIV, Divadlo U Kapličky
Místo konání: Divadlo U Kapličky, Husova tř. 622/45, 370 05 České Budějovice
Datum: Od: 21.09.2018 19:00
Do: 21.09.2018 23:00
Žánr: Hudba | koncert
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.cbsystem.cz/cs/akce/6746-vecery-s-koncerty-v-divadle-u-kaplicky
Cena: 160 Kč

Popis akce

Ivo Jahelka je populární český folkový písničkář, známý také jako "zpívající právník". Věnuje se zhudebňování různých soudních případů a všelijakých kuriózních příběhů z všedního života. Jeho diskografie je velmi bohatá. V Českých Budějovicích jej uvidíme po čtyřech letech a věřte, že to bude opět o tom, že humor a smích jsou kořením života, a že každý se rád zasměje neštěstí druhých.

Martin Kajaba je písničkář z Českých Budějovic. Skládá vlastní písně a kromě vlastních textů spolupracuje i se staršími a zkušenějšími textaři. Hraje také v různých kapelách na kytaru a na bicí. Tento rok se dostal na obor bicí nástroje na budějovickou konzervatoř. Má za sebou několik úspěšných vystoupení po festivalech a klubech. Martin je vítězem celostátní soutěže Folkový kvítek 2018. Svou hudbu má velmi rád a věřte, ve svých patnácti letech má nesmírně podmanivý hlas.

Základní cihlička kapely Cihelna a spol. byla položena před Vánoci 2012. Nejprve začali muzicírovat otec Máca s dcerou Magdalénou. Jelikož ohlasy byly pěkné, po čase se rozrostli na šest hudebníků obdařených pestrou nástrojovou paletou. Kapela se těší na každé vystoupení, na která jedou s vlastní tvorbou. Píseň "Myšlenkový pochod" získala v roce 2016 autorskou Portu.

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro budějovické a jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist