VAČKÁŘ A HAVELKA – ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU

Organizátor: Městské divadlo Český Krumlov
Místo konání: Městské divadlo, o.p.s., Horní Brána 2, Český Krumlov
Datum: Od: 28.01.2015 19:30
Do: 28.01.2015 22:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Český Krumlov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: 360 Kč

Popis akce

MĚSTSKÉ DIVADLO Mladá Boleslav / DIVADLO KALICH Praha

Režie: Ondřej Havelka Dramaturgie: Ondřej Havelka, scéna: Martin Černý, kostýmy: Jaroslava Pecharová, choreografie: J. Hanušová&R. Šulcová, hudební nastudování: Jakub Šafr

Osoby a obsazení: Mary, trempka: JAROSLAVA KRETSCHMEROVÁ, Mary, trempka: ANNA POLÍVKOVÁ, Jaromír Klepač: BOHUMIL KLEPL, Pacific Jack, průvodčí Ámos Reich: Petr Bucháček,  Old Banjo, tramp: Miroslav Babuský / Antonín Topič, Božena Topičová: Martin Zbrožek, Muzikant, Ingriš: Jakub Šafr, Děvče s harmonikou: Denisa Barešová, Děvče s harmonikou: Rozálie Havelková.

Úchvatný příběh o tom, kterak vyzývavě mladá slečna Luiza, dcera továrníka, skrze četná nebezpečenství až na vltavském parníku svého bujarého a rozjásaného štěstí dojde. Budeme trnouti a o sličnou hrdinku se obávati na pikovické dráze železniční, v opuštěném srubu osady Ontário, v obávaných peřejích řeky Sázavy i v neprostupných lesích plných divé zvěře. Poblíž je však neohrožený jinoch, ošlehaný větry oceánů, s vždy dobře nabroušeným tomahawkem v ruce ... Inscenace vznikla v koprodukci s pražským Divadlem Kalich.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist