Uhozené květinou / Tanec Praha / Malovice

Organizátor: Švestkový dvůr
Místo konání: Malovice, Švestkový Dvůr
Datum: Od: 27.05.2016 19:30
Do: 27.05.2016 00:00
Žánr: Tanec | představení
Město: Malovice
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: předprodejní sít GOOUT. www.goout.cz
Cena: 120 Kč na místě

Popis akce

srdečně Vás zveme na představení Uhozené květinou, které uvádíme v rámci festivalu TANEC PRAHA jako jedno z 15 regionálních míst z celé České republiky. Na Švestkovém Dvoře v pátek 27.5. od 19:30.

TANEC PRAHA je Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla, který se každoročně koná v Praze a dalších regionech České republiky. Již od roku 1989 představuje na kulturní mapě ČR vrchol taneční sezóny.

Vedle souborů a umělců reprezentujících světovou špičku taneční a pohybové scény mají v rámci festivalu výrazné místo i domácí tvůrci. Dramaturgie regionální části festivalu TANEC PRAHA V REGIONECH dlouhodobě cílí na kvalitní tuzemské produkce posledních sezón.

TANEC PRAHA 2016 se uskuteční od 23.5. do 23.6. v Praze a dalších 15-ti městech a obcích České republiky.

„Švestkový Dvůr po kompletní rekonstrukci v roce 2015, kdy byl kromě jiného vybudován divadelní sál, disponuje prostory perfektními pro uvádění tanečních a pohybových inscenací. Je nám velkou ctí začlenit se mezi regionální místa, která hostí inscenaci v rámci festivalu TANEC PRAHA a můžeme tak taneční díla zprostředkovat širšímu publiku a podpořit tak povědomí o tanci či tanečním divadle obecně“, říká Zuzana Bednarčiková, produkční Švestkového Dvora, z.s.

Inscenace, kterou Švestkový Dvůr uvede, je dílem Petry Tejnorové a kolektivu, na představení se podíleli jedni z předních zástupců taneční scény. Celý tvůrčí tým tvoří Petra Tejnorová, Jaro Viňarský, Jiří Konvalinka, Tereza Ondrová, Lucia Kašiarová a Vanda Hybnerová.

VANDA, LUCIA, TEREZA

TŘI ŽENY V ČASE A PROSTORU. DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO. JSEM DOST DOBRÁ ŽENA? JSEM DOST DOBRÁ MATKA? JSEM DOST DOBRÁ?

Ženy trpí? Proč ženy trpí? Cesta do vnitřního světa tří konkrétních žen, která v několika obrazech a pod různými úhly pohledu odhaluje představy o ženách, které vytváří společnost a které si někdy vytvářejí i ony sami.

Inscenaci uvádíme v pátek 27.5. 2016 od 19:30 hodin na Švestkovém Dvoře v Malovicích.

Vstupenky v ceně 120,- Kč je možné koupit na místě nebo přes předprodejní sít GOOUT. www.goout.cz

Informace na stránkách www.svestkovydvur.cz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist