Divadlo Oskara Nedbala Tábor / SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala - velký sál
Datum: Od: 04.04.2023 19:00
Do: 04.04.2023 00:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: https://divadlotabor.colosseum.eu/divadlo-tabor/standard/Hall/Index/1390397/TyQ_sla__plu_dXc4njy_plu_IwTFAVzrg_rov__rov__xcodex_AGA1gFbU4wgi74mDVTltMp4Ccxui4i8pSpqlfQ__?
Cena: 420, 390, 360 Kč

Popis akce

Městská divadla pražská, Divadlo ABC Praha

Arthur Miller

SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO

Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který bolestně zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen. Sen o úspěchu. Popularitě. Ocenění. Naplnění. Rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost?

Nejslavnější drama Arthura Millera a současně jedna z nejlépe napsaných her 20. století oceněná Pulitzerovou cenou, jejíž premiéra se odehrála v roce 1949, je ekvivalentem nenaplněného amerického snu a tragédie malého člověka. V nastudování jednoho z nejúspěšnějších českých režisérů současnosti Michala Dočekala je především hereckým koncertem všech hlavních aktérů.

Režie: Michal Dočekal

Hrají: Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík/ Kryštof Krhovják, Milan Kačmarčík, Michael Vykus/ Vojtěch Dvořák, Evellyn Pacoláková, Sára Affašová/ Martina Jindrová, Tomáš Weisser, Tereza Slámová/ Renáta Matějíčková

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist