Slavonice Fest 2015

Organizátor: Totall Help Art T.H.A.
Místo konání: Slavonice, Náměstí míru 378 81 Slavonice
Datum: Od: 06.08.2015 20:00
Do: 10.08.2015 23:00
Žánr: Film | festival
Město: Slavonice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj
Poznámky:
vstupné formou festivalových akreditací i jednotlivých vstupenek

Popis akce

Druhý ročník letního filmového a hudebního festivalu SLAVONICE FEST nabídne přes 30 soutěžních filmů, 17 koncertů, 5 nočních tanečních party a 4 filmové hity v Letním kině na náměstí. Stromboli, Mig 21, Tata Bojs, Wohnout, Hentai Corporation, Mydy Rabycad, Robo Marsys, Lenka Nová, Plastic People...Filmové projekce jsou soustředěné do historického centra jihočeských Slavonic, koncerty se odehrají na Open Stage a v hudební Stodole v Maříži a after party rozjedou přední DJ´s v kultovním Kulturáku.

Festival není soutěžní. SLAVONICE FEST chce ve čtyřdenním kulturním happeningu spojit to nejlepší z léta, filmu a hudby s mimořádnou energií renesančních Slavonic. Proto opět jedinou cenou, kterou festival udělí, bude Cena diváků pro nejlepší film. Tu loňskou získalo polské drama IDA.

Organizátorem SLAVONICE FESTu je Filmová a televizní společnost Total HelpArt T.H.A., reprezentovaná osobou filmového producenta a režiséra Ondřeje Trojana.

„Slavonice jsou pro mě to nej, co může nabídnout léto v Čechách. Starobylé městské centrum, zázemí místních kulturních svatostánků, zvlněné přírodní scenérie, den u rybníka, v lese nebo na kole, večer na zahrádce pohodové restaurace … Mám rád film, hudbu i onu línou prosluněnou pohodičku a právě tato substance na mne nikde jinde nepůsobí tak intenzivně, jako ve Slavonicích“, vysvětluje Ondřej Trojan, proč se rozhodl pustit do nového festivalu na česko-moravsko-rakouském pomezí. „Jsem náturou budovatel, lákají mne nové výzvy, navzdory obrovské konkurenci letních festivalových akcí. Věřím, že náš festival bude hravý, přívětivý i divoký, jako okolní příroda, neohraničený festivalovým plotem, svobodný, pestrý, romantický a zábavný. Diváci, kteří mají rádi můj film Občanský průkaz, mohou naživo zažít podobně společně sdílený intenzivní zážitek..“

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist