Romeo, Julie a já

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala- malý sál
Datum: Od: 24.10.2015 19:00
Do: 24.10.2015 20:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Vstupenky v prodeji v pokladně divadla nebo na www.divadlotabor.cz
Cena: 220,-  , 200,- a 180,- Kč
Poznámky: Předplatné skupiny F.

Popis akce

Divadlo Husa na provázku Brno

Autor

Jiří Jelínek

Režie


Jiří Jelínek

Hrají


M. Donutil, M. Holenda, O. Jiráček, O. Kokorský, T. Sýkora, J. Jelínek

http://www.provazek.cz


Láska je jako večernice. Lásko, lásko prokletá. Myslel jsem si, že to je láska. Láska je láska. Chodili spolu z čisté lásky. Láska je tu s námi, buďme s ňou. Představení o lásce. Nic víc nic míň.
Variaci na příběh veronských milenců spolu s dvaceti vysloužilými ledničkami a pánskou šatnou brněnského „Provázku“ odehraje se svým typickým humorem, hravostí a jedinečnou schopností navázat bezprostřední kontakt s publikem Jiří Jelínek. Ze Shakespeara zazní pouze pár veršů, zůstala nosná kostra příběhu. Podstatnější pro tuto revue je hravost, nápad, rozverné a originální řetězení slovních hříček a především radost ze hry.
Jiří Jelínek, scenárista, režisér, scénograf a herec svébytného autorského projevu spoluzakládal významné české loutkové divadlo DNO, které jsme měli příležitost vidět před téměř deseti lety. Od té doby má za sebou významnou spolupráci s Vladimírem Morávkem nejprve v Klicperově divadle Hradec Králové, posléze právě „Na provázku“. V současné době je na volné noze a spolupracuje s řadou českých divadel.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist