Program Kulturního domu Veselí nad Lužnicí – září 2016

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 05.09.2016 14:00
Do: 27.09.2016 22:00
Žánr: Multižánr |
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: v kanceláři KD Veselí n. L.

Popis akce


 • Neděle 4. září od 18 h – PODVEČER S ŽESTI – Poslední koncert Veselské ozvěny 2016, přesunut ze srpnového termínu. Dechový septet Žestě 200 z Českých Budějovic, zazní díla G. F. Händela, G. Verdiho, H. Purcela a A. Brucknera. Kostel Nanebevzetí Panny Marie Modrá Hůrka, vstupné dobrovolné, komentované prohlídky kostelů se uskuteční vždy po koncertu.

 • Středa 14. září od 18 h – LISTOVÁNÍ k nám tentokrát zavítá se samotnou premiérou představení z norské knihy - MUŽ, KTERÝ MILOVAL YNGVEHO (Tore Renberg). A těšit se můžete i na koncert v rámci Listování (hlavní hrdinové z gymnázia mají punkovou kapelu) - to tu ještě nebylo! Účinkují: Jakub Zedníček, Jiří Ressler a Markéta Lánská.

 • Sobota 17. září od 20 h – FRANTIŠEK KOP QUARTET
  Jazzové lahůdky Františka Kopa, Petra Maláska, Martina Lehkého a Pavla Badyho Zbořila. • Úterý 20. září od 19:30 h – NA SPRÁVNÉ ADRESE
  Lechtivá francouzská komedie od Marca Camolettiho v podání Divadelního spolku J. K. Tyl Kardašova Řečice. BONUS PRO PŘEDPLATITELE – kdo si vyzvedne předplatenky do úterý 20. září bude mít vstup na toto představení ZDARMA! • Úterý 27. září od 19 h – OCHUTNÁVKA SÝRŮ DOPLNĚNÁ VÍNEM – Ochutnávka spojená s prezentací Ing. Jiřího Kopáčka, CSc., předsedy představenstva Českomoravského svazu mlékárenského. Přijďte ochutnat a poslechnout si zajímavé povídání o snoubení sýrů s vínem, okusíte čtrnáct druhů sýra z osmi evropských zemí a k nim čtyři druhy vína.


Tento termín je již vyprodán, pro velký zájem otevřen ještě jeden termín – pátek 11.11.2016, počet míst je omezený, objednávejte co nejdříve!

Rezervace vstupenek na všechny akce KD na telefonu: 381 581 155, předprodej v kanceláři KD. 

_______________________________________________

 • 10.6. – 30.9.2016 – UMĚNÍ VE MĚSTĚ 2016
  Veselí nad Lužnicí bude až do konce měsíce září 2016 zdobit socha od Alexandry Koláčkové s názvem Sofa, která je umístěná v parku u řeky Lužnice u Kulturního domu a socha s názvem Listy od Čestmíra Sušky, která je umístěna v řece Lužnici „u pošty“. Cílem Umění ve městě je zkrášlit a oživit veřejné prostory měst, zprostředkovat umění i lidem, kteří nechodí do galerií či muzeí a zvýšit turistický ruch.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist