Přednáška a beseda o antistresových omalovánkách – Jolana Daňková a Lenka Tréglová

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: víceúčelový sál, Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 15.06.2016 18:30
Do: 15.06.2016 20:00
Žánr: Jiné |
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

PŘEDNÁŠKA A BESEDA – ANTISTRESOVÉ OMALOVÁNKY – JOLANA DAŇKOVÁ A LENKA TRÉGLOVÁ – Nakladatelství Grada Publishing, a.s. při příležitosti vydání 3. dílu antistresových omalovánek zavítá do Veselí nad Lužnicí spolu s autorkami Jolanou Daňkovou a Lenkou Tréglovou. Těšit se můžete na přednášku a následnou besedu o antistresových omalovánkách, o tom, jak na nás působí jednotlivé barvy atd., a také na možnost zakoupení antistresových omalovánek a antistresových pohlednic za zvýhodněné ceny! Dále pro Vás budou připraveny soutěže o pastelky a o originální antistresové plakáty velikosti A2 též od autorky Jolany Daňkové.  

Třetí díl originálních omalovánek obsahuje rady pro pokročilé omalovávačky a omalovávače – naučíte se vyznat v druzích pastelek, využít je až do posledního zbytečku i dokonale stínovat. Antistresové omalovánky pro dospělé vás tentokrát zvou na daleké cesty. Vymalujte si: africké motivy od pyramid po skarabea, australské domorodé obrázky, skandinávské motivy elfů i sobů, obyvatele hlubin moří a oceánů, indiánské totemy a teepee, motivy z pestrobarevné džungle.

Proti stresu účinkují u mužů i žen, dětí i prarodičů. Zklidňují, podporují výtvarné cítění, přináší uspokojení z vlastní tvorby i tomu, kdo si třeba myslí, že nemá talent na malování.

Víceúčelový sál KD od 18:30 hodin. 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist