Pohádky pro děti 2023 v parku u Kulturního domu Veselí nad Lužnicí

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Park u kulturního domu Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 18.06.2023 10:30
Do: 31.08.2023 17:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Ne
Cena: Vstupné: dobrovolné

Popis akce

POHÁDKY PRO DĚTI 2023 V PARKU U KULTURNÍHO DOMU VESELÍ NAD LUŽNICÍ

 

Neděle 18. června od 10:30 h

Cirkusová maringotka

Dětské divadelní loutkové představení v podání Divadla eMILLIon. Dva majitelé potulné cirkusové maringotky předvědou dřevěné umělce a jejich hrazdotoč, činkozdvih, nohodup a mnoho dalšího. Pohádka v rámci Veselského jarmarku.

 

Čtvrtek 13. července od 16:30 h

O dvanácti měsíčkách

Loutková pohádka v podání Divadla Malé Čarodějnice plná písniček a humoru, ve které se děti dozví, jak to dopadne s Maruškou a hravou formou se naučí názvy měsíců. Pohádka v rámci Pohádkových čtvrtků.

 

Čtvrtek 27. července od 16:30 h

Princezna Čokoláda

Půvabná pohádka v podání Dobře naladěného divadla o jedné princezně, která má ráda jen sladkosti, bolí jí z toho bříško, zoubky a je bledá. Naštěstí jí moudrý čaroděj naučí jíst zdravě a díky tomu bude krásnější než kdykoli jindy. Pohádka v rámci Pohádkových čtvrtků.

 

Neděle 13. srpna od 10:30 h

Jak Václav princeznu vyléčil a Zakletý les

Dvě dětská divadelní představení v podání Téměř divadelní společnosti. Loutkové pohádky, z nichž první je na motivy K. J. Erbena o princezně, která ztratila řeč a o pasáčkovi, se kterým ji zase našla a druhá pohádka na motivy staré české pohádky. Pohádka v rámci Veselského jarmarku.

 

Čtvrtek 31. srpna od 16:30 h

Děti moře

Autorské dětské divadelní loutkové představení Divadla KAKÁ o velkém podmořském dobrodružství. Uvidíte malou chobotničku, gang mořských koníků, mořského ježka, dvoumetrovou mámu chobotnici a další. Pohádka v rámci Pohádkových čtvrtků.

 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist