PETR KOLEČKO – ŽENA ZA PULTEM 2 – PULT OSOBNOSTI

Organizátor: Městské divadlo Český Krumlov, o.p.s.
Místo konání: Městské divadlo, o.p.s.,, Horní Brána, ulice Horní 2, Český Krumlov
Datum: Od: 16.01.2016 19:30
Do: 16.01.2016 21:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Český Krumlov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: 380 Kč

Popis akce

DIVADLO KALICH PRAHA

Režie: David Drábek, kostýmy: Simona Rybáková, scéna: Martin Černý, hudba: Darek Král

Hrají: Jiřina – JIŘÍ LÁBUS, Hanka – OLDŘICH KAISER, Pepa – JIŘÍ LÁBUS, Kája – OLDŘICH KAISER.

Jednou z nejočekávanějších novinek sezóny se stala komedie, která svede dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu...?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

Pohodlně se usaďte a prostě se jen bavte!

Délka představení: 120 minut s přestávkou.                 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist