Open Air Foto Festival Český Krumlov

Organizátor: Innovate, s.r.o.
Místo konání: Český Krumlov Hradební 61, 381 01 Český Krumlov
Datum: Od: 08.06.2016 10:00
Do: 11.06.2016 17:00
Žánr: Jiné |
Město: Český Krumlov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Vstupné: 700 Kč

Popis akce

Jediný festival, kde si skutečně zafotíte!V čem tkví unikátnost festivalu?

Koncept festivalu, který nemá ve světě obdoby, vychází vstříc trendu zážitkové hobby turistiky i náročnosti profesionálních fotografů, což potvrzují i slova ředitelky festivalu, Martiny Ptáčkové: „Většina festivalů je fotogenických. Fotí se kapely, herci, světelné instalace, ale vždy jde o jakousi momentku, památku na akci. Náš festival je unikátní v tom, že je cílený na lidi, kteří rádi fotí, tudíž program vychází vstříc požadavkům fotografa.“

Po celý pátek se budou konat přednášky, workshopy, diskuse s odborníky či fotoporadny. Budou už otevřeny i první lokace, takže se můžete vydat i do víru fotografování. Odpoledne proběhne Mezinárodní setkání fotoklubů a otevření jejich výstavy.

Protože město Český Krumlov je spolupořadatelem festivalu, budete mít o víkendu ojedinělou možnost věnovat se naplno fotografování na desítkách lokací a fotoscén, umístěných v atraktivních interiérech a exteriérech s historickými kulisami. Najdete zde samozřejmě i profesionální zázemí a pestrou paletu fotografických žánrů od street art až po akt.

Open Air Foto Festival je opravdovým svátkem fotografie, kdy po celý víkend nespustíte fotoaparát ze svých rukou!

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist