Odemykání Vltavy v Českém Krumlově 2017

Organizátor: Vltava sport service
Místo konání: Zlatá Koruna, kemp U Kučerů
Datum: Od: 22.04.2017 09:00
Do: 22.04.2017 15:00
Žánr: Jiné |
Město: Zlatá Koruna
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský kraj
Poznámky: www.ckvltava.cz

Popis akce

Vltavu odemkneme letos 22.dubna! V rámci zahájení vodácké sezony zveme zdarma všechny nedočkavé vodáky k prvnímu splutí Vltavy na kanoích a raftech z Českého Krumlova do Zlaté Koruny!
Autodopravce firma Jihočeský vodácký autobus, která provozuje v létě linky vodáckého autobusu, přislíbila, že ráno sveze zdarma všechny vodáky, kteří budou nechávat svá auta ve Zlaté Koruně, na start do Českého Krumlova. Odjezd autobusu bude v 9:40 z kempu U Kučerů, kde je, jako obvykle, zajištěno parkování zdarma.

Další novinkou na akci bude účast hudební a divadelní skupiny Rybníkáři, která ve svém nabitém programu našla malé okénko a bude s námi řeku odemykat.

Jako vždy bude Vltavu odemykat také nějaká vzácná návštěva, vodácká VIP persona, tentokrát to bude veslař a medailista na MS 1989 ve slovinském Bledu Petr Kováč.

Těšit se můžete samozřejmě na spoustu přátel a známých, které jste dlouho neviděli, na klasický kiosek, novou pamětní medaili, na zastávku u ohně v kempu U Milánka, děti i dospělí tady určitě rádi vyzkouší nízké lanové překážky, které zajistí Petr Urban.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist