Night Run 2015 České Budějovice

Organizátor: Event media s.r.o.
Místo konání: Náměstí Přemysla Otakara II., 370 01 České Budějovice
Datum: Od: 10.10.2015 13:00
Do: 10.10.2015 21:00
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

10. 10. 2015 se v Českých Budějovicích uskuteční závod běžeckého seriálu Night Run 2015.Akce bude mít zázemí na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

Závody Night Run totiž startují vždy ve večerních hodinách. Formát seriálu zůstane zachován, což znamená, že pro účastníky bude dále na výběr ze dvou délek běžeckých tratí: delší Night Run měří okolo 10 kilometrů, kratší Avon běh okolo pěti. Není ale dobré usínat na vavřínech a uvědomují si to i pořadatelé Night Run a Avon běhů. Proto již teď připravují některé zajímavé novinky.

Účastníci se třeba mohou těšit na vylepšené zázemí jako jsou šatny nebo catering, kvalitnější zvuk po celém areálu a úžasné světelné efekty v rámci startovací brány a hlavního pódia.

Seriál již zavítal do Ostravy, Hradce Králové, Brna, Zlína, Prahy a Plzně. V hanácké metropoli bude ročník 2015 ukončen 17. října 2015. Pravidelní účastníci celoročního seriálu Night Run, kteří odběhnou alespoň pět letních podniků, se mohou těšit na ocenění NIGHTMAN a NIGHTWOMAN. Bude to poděkování za přízeň a věrnost běžeckému sportu a seriálu Night Run.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist