Muzeum fotografie a moderních obrazových médií / tradiční TOP fotografování v historických kostýmech

Organizátor: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií
Místo konání: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Kostelní 20, 377 01 Jindřichův Hradec
Datum: Od: 04.08.2017 10:00
Do: 31.08.2017 17:00
Žánr: Výtvarné umění | výstava
Město: Jindřichův Hradec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

Přijměte prosím pozvání v rámci TOP týdne v Jindřichově Hradci od pátku 4. 8. do neděle 6. 8. 2017 do Muzea fotografie a moderních obrazových médií na tradiční TOP fotografování v historických kostýmech. V případě Vašeho zájmu prosíme o objednání na tel. 384 362 459.

Do 31. 8. 2017 je prodloužena unikátní výstava výběru ze světoznámé tvorby amerického fotografa Steva McCurryho (poskytla společnost Iron & Steel Group, s. r. o.). Dále u nás v srpnu spolu s ní uvidíte mimo jiné výstavní prezentaci Jiří Škoch / fotografie a Bohuslav Reynek / cliché verre či výstavu Skleněné rozhovory, sestávající z fotografií českého sklářského umění od Miroslava Vojtěchovského (výstavu připravili Miroslav Vojtěchovský a společnost Createam, s. r. o.), doplněnou řadou sklářských výrobků a uměleckých předmětů od půjčitelů, jako Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích, Městské muzeum v Kamenici nad Lipou, sklářští výtvarníci a soukromí majitelé (více na www.mfmom.cz) – Doporučujeme ke zhlédnutí všem obdivovatelům fotografie skla, práce českých sklářů a sklářského výtvarného umění.

Otevírací doba: úterý až neděle, svátky 10.00–12.30, 13.00–17.00 hodin. Předem lze domluvit i další termíny.

Dále přijměte pozvání k účasti na letní fotografické soutěži Muzea fotografie a moderních obrazových médií „Léto, prázdniny, dovolená v krásných jižních Čechách“ a nabídka „podzimního“ fotografického kroužku pro děti a mládež cca od 10 do 15 let.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist