Divadlo Oskara Nedbala Tábor – Mlčení bobříků

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Datum: Od: 19.04.2017 19:00
Do: 19.04.2017 20:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.divadlotabor.cz/program/mlceni-bobriku
Cena: 260 Kč, 230 Kč, 200 Kč

Popis akce

Studio Palmoffka Divadla pod Palmovkou Praha

Autor Tomáš Dianiška

Režie: Jan Frič

Hrají: T. Dianiška, T. Dočkalová, J. Hušek, B. Kubátová

www.palmoffka.cz

Délka představení:

1 hodina 30 minut

Totalitní horor o nástrahách skautingu
Děsivě krutá i groteskní zároveň byla padesátá léta v Československu. Kdo byla Bedřiška Synková, skautským jménem Bejbina? Kolik nevinných lidí se stalo oběťmi monstrprocesů v roce 1954? Kolik z Vás si vybaví siluetu dívky sázející lípu zobrazené na československé jednokorunové minci? A kdo zná její skutečný příběh?
Pohnutý osud plný odvahy a bolesti v kontroverzním představení plném bizarností, jež se Vás hluboce dotkne svou syrovostí.

Tomáš Dianiška /1984/, autor, herec a muzikant původem z Bánské Bystrice, je duší punkové odnože libereckého Divadla F. X. Šaldy s názvem Divadlo F. X. Kalby. Na svém kontě má řadu autorských projektů (včetně spolupráce se známým A studiem Rubín), účinkuje v hip-hopové kapele a je členem hereckého souboru Divadla pod Palmovkou a jedním ze zakladatelů jeho Studia Palmoffka.

DIVADELNÍ SALÓN V D-KLUBU
Pokud máte chuť setkat se s tvůrci zhlédnutého představení, podělit se o vlastní prožitek, zeptat se autorů, herců či režiséra na jejich tvůrčí procesy či cokoli dalšího, máte možnost. Po každém představení sk. F máme pro Vás takové setkání v D-klubu připraveno!


 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist