Mikulášská nadílka 2021

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 05.12.2021 15:30
Do: 05.12.2021 17:30
Žánr: Jiné |
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Ne
Cena: 60 Kč

Popis akce

Neděle 5. prosince

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Těšit se můžete na dětské divadelní představení Hlídali jsme Ježíška v podání Divadla NAVĚTVI, na hry a soutěže s Mikulášem, andělem a čerty a nakonec na sladkou nadílku.

Hlídali jsme Ježíška je tradiční vánoční příběh netradičním pohledem – očima Oslíka a Volka. Veselá vánoční pohádka pro děti od 3 let a všechny, kdo ještě věří na Ježíška! O tom, co se přihodilo v městě Betlémě, tentokrát vyprávějí zvířátka, která u toho skutečně byla. A to dokonce i ve chvílích, kdy se Josef s Marií nekoukali. Narození malého spasitele byla veliká sláva, ze všech koutů se do Betléma hrnuly zástupy, které se chtěly poklonit, přinést dárky, a hlavně to pořádně oslavit. Oslík s Volkem mají důležitý úkol: zůstat u jesliček a Ježíška svým dechem zahřívat, kdyby mu začala být zima. Co se ale stalo, zatímco ho naši hrdinové hlídali, zatím žádný příběh nevyprávěl. Hrají: Jakub Baran, Matěj Kroupa a Marcela Laurinová. Pořádá KD a DDM Veselí n. L.

Velký sál KD od 15:30 hodin, vstupné 60 Kč. V případě nepříznivé epidemiologické situace se akce uskuteční venku před KD.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist