Malá silvestrovská jízda parním vlakem

Organizátor: JHMD
Místo konání: vlakové nádraží Jindříchův Hradec
Datum: Od: 30.12.2016 14:25
Do: 30.12.2016 00:00
Žánr: Jiné |
Město: Jindřichův Hradec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Dospělí 300 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 750 K.

Popis akcePoslední příležitost svézt se parním vlakem po kolejích úzkého rozchodu se vám letos naskytne 30. prosince. Malou silvestrovskou jízdu zimní krajinou uvítají nejen nostalgičtí milovníci staré techniky, pro které jsou parní lokomotivy živými svědky minulých časů, ale i rodiny s dětmi.

Parní vlak tentokrát vyjede z Jindřichova Hradce až odpoledne, pět minut před půl třetí. Také trasa, která jej čeká, bude kratší než obvykle. Cílovou stanicí se stane nádraží Kunžak - Lomy. Ještě za světla se tu parní lokomotiva obrátí a tzv. dozbrojí, program tím ale zdaleka nekončí. Na nádraží ve Střížovicích na vás ještě čeká vypouštění lampionů štěstí. Do Jindřichova Hradce se parní vlak vrátí až v 17:05 hod.

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na webových stránkách JHMD. Jízdné pro zvláštní tematickou "Malou silvestrovskou jízdu" se řídí zvláštním tarifem JHMD. Dospělí zaplatí 300 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 750 Kč. Rezervaci míst můžete provést na webu JHMD nebo v pracovních dnech telefonicky na čísle 384 361 165 od 7.00 do 15.00 hodin.

www.jhmd.cz/

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist