Magdaléna Kožená & Melody Makers

Organizátor: DK Metropol
Místo konání: DK Metropol - Společenský sál, Senovážné nám. 2, 370 21 České Budějovice
Datum: Od: 03.12.2017 19:00
Do: 03.12.2017 00:00
Žánr: Hudba | koncert
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.metropol-cb.cz/program/veskere-akce/melody-makers-pojdme-si-zaradit--magdalena-kozena/496/
Cena: 1190 Kč, 990 Kč

Popis akce

Mimořádný a exkluzivní koncert Melody Makers s titulem Pojďme si zařádit! (Let`s Misbehave). Jako host tentokrát vystoupí světoznámá mezzosopranistka Magdalena Kožená.

Magdalena Kožená, krásná žena s brilantním hlasem, je kritiky řazena mezi nejlepší, a posluchači mezi nejznámější světové pěvkyně současnosti. Byla oceněna řadou domácích i zahraničních ocenění, letos byla dokonce jmenována na cenu Grammy.

Tentokrát chce českému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Rozhodla se na chvíli opusti svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného - Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, který představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let.

Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I`ve Got you Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let`s Misbehave! - Pojďme si zařádit.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist