Lords of the sound / Oscar Music Awards

Organizátor: agentura Artpartner.cz
Místo konání: KD Vltava, Fr. Ondříčka 1243/46, 370 11 České Budějovice
Datum: Od: 18.11.2017 19:00
Do: 18.11.2017 00:00
Žánr: Hudba |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/5579-lords-of-the-sound-orchestra
Cena: vstupné: 1490 Kč, 1390 Kč, 1190 Kč, 990 Kč, 790 Kč
 

Popis akce

Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů. K tomuto "skromnému" názvu tvůrce inspirovala trilogie The Lord of the Rings (Pán prstenů). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné. Hlavní zvláštností Lords of the sound je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.

Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty. Charakteristickým rysem Lords Of The Sound se staly tematické koncerty. V pořadu Oscar Music Awards zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.

Pro soubor Lords Of The Sound to bude první návštěva České republiky. Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například Velký Gatsby, James Bond, Avatar, Hvězdné války, Interstellar, Matrix, Titanic, Sherlock Holmes, Padesát odstínů šedi, Pátý element a z mnohých dalších.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist