Listování – Turné s Robertem Fulghumem

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: víceúčelový nebo velký sál, Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 27.06.2016 20:30
Do: 27.06.2016 22:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v kanceláři KD.
Cena: Vstupné 120 Kč   

Popis akce

Po úspěchu prvního scénického čtení z cyklu Listování jsme připravili na červen další, tentokrát s knihou Roberta Fulghuma – Drž mě pevně, miluj mě zlehka. Ve Veselí bude přítomen i sám autor knihy Robert Fulghum, který přijede do ČR křtít svou další knihu Poprask v sýrové uličce.

Drž mě pevně, miluj mě zlehka - Příběhy z tančírny Century. V Seattlu se nachází tančírna Století (Century Ballroom), která slouží jako pevný bod, nebo pevný parket, kolem něhož se točí jednotlivé příběhy jako na kolotoči. To, co je důležité venku, zde není podstatné. Jde tu totiž o jediné - o tanec.

Robert Fulghum (*1937, Waco, Texas, USA) se znovu přidává k projektu LiStOVáNí, aby s ním objel české luhy a háje a pokřtil svou novou knihu. Proslulý americký autor, který nemá televizi, mobilní telefon ani e-mail, si přece jen založil webovou stránku (www.robertfulghum.com), na níž pravidelně zveřejňuje ve svém deníku krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knižní vydání v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.

Zdroj: www.listovani.cz

Víceúčelový nebo velký sál KD od 20:30 hodin. Vstupné 120 Kč, vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v kanceláři KD.   

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist