LET´S DANCE – 11. ROČNÍK CELOREPUBLIKOVÉHO TANEČNÍHO POHÁRU

Organizátor: Taneční centrum Z.I.P., město Písek
Místo konání: Divadlo Fráni Šrámka, Písek
Datum: Od: 26.11.2016 12:00
Do: 26.11.2016 00:00
Žánr: Tanec | jiné
Město: Písek
Okres: Písek
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akceV sobotu 26.listopadu se v Divadle Fráni Šrámka v královském městě Písku koná již 11.ročník tanečního poháru LET'S DANCE, jehož přípravy jsou v plném proudu. Pořadatelem této soutěže je Taneční centrum Z.I.P.Písek. Do Písku míří na sedm set tanečníků, kteří se představí v devadesáti choreografiích. Divák uvidí taneční styly jako je dance art, performance, street dance, break dance, disco dance, taneční sóla, dua, malé formace, velké formace a mnoho dalších.

Let´s Dance si získal svoji oblibu nejen mezi tanečníky, ale i mezi choreografy. Každý z nich si totiž může na této soutěži vytvořit jeho choreografii tak, jak ji on cítí, soustředit se jen na to, jak vnímá hudbu, taneční prostor. V dnešní době je bohužel řada tanečních soutěží o striktním škatulkování a pro řadu choreografů je tato situace svazující, zřejmě proto do Písku jezdí kluby z celé České republiky, které na jiných soutěžích nemůže divák potkat. Letos to budou mít do Písku zřejmě nejdále například kluby z Břeclavi, Velkých Opatovic či z Dubí.

V porotě usednou lektoři tance, choreografové Mathew David a Mikee Krobot, mezinárodní porotkyně Zuzana Šedová, mistr tance pan Václav Zach a Michal Caban (český režisér, choreograf, scenárista, filmový a televizní tvůrce).

A odměny? Bohaté. Díky podpoře našeho města a podpoře sponzorů si všichni tanečníci za první až třetí místo odváží medaile, každý taneční klub dostane hned na úvod spoustu odměn pro děti a porota na konci celé soutěže udělí pět speciálních pohárů.

Máte-li rádi tanec, přijďte v sobotu 26.listopadu do městského divadla Fráni Šrámka v Písku – ve dvanáct hodin zde bude slavnostně zahájen 11.ročník tanečního poháru Let´s Dance.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist