Lázeňská Třeboň 2016

Organizátor: Lázně Aurora, s.r.o.
Místo konání: Masarykovo náměstí
Datum: Od: 06.08.2016 09:00
Do: 06.08.2016 22:00
Žánr: Jiné |
Město: Třeboň
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

Nenechte ujít tradiční slavnosti třeboňských slatinných lázní – Lázeňskou Třeboň 2016, která se bude konat – jak už je tradicí – první srpnovou sobotu, a bude velkou prezentací třeboňských slatinných lázní: lázní Aurora a Berta.Centrem sobotního dění bude Masarykovo náměstí. Od 9 hodin se tam budou konat řemeslné trhy, které během dne zpestří koncerty a divadelní představení.

Samotná prezentace Městských slatinných lázní Třeboň začne v pravé poledne. Budete mít příležitost seznámit se s hlavním léčivým zdrojem třeboňských lázní – slatinou. Můžete vyzkoušet masáže nebo cvičení na míči a Třeboň můžete také doslova ochutnat – vybrané lázeňské restaurace totiž přímo na náměstí nabídnou své kulinářské speciality. Chybět nebudou ani lázeňské likéry a oplatky.

Pestrý je také doprovodný program třeboňských slavností. Od 12 do 14 hodin se můžete vypravit na komentované prohlídky lázeňských domů Aurora a Berta. V tento den platí také vstupné zdarma do jejich bazénových komplexů. Například Wellnescentrum lázní Aurora nabízí kromě slané vody také řadu vodních atrakcí včetně tobogánu, vířivky nebo divoké řeky. Vodní radovánky si tam můžete užívat až do 22 hodin.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist