Kabelkový veletrh

Organizátor: IGY Centrum
Místo konání: IGY Centrum Pražská tř. 1247/24, České Budějovice
Datum: Od: 04.09.2019 10:00
Do: 04.09.2019 16:00
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

Milé dámy! Máte doma hezké kabelky nebo psaníčka, které jíž nenosíte? Mohly by ještě někomu jinému udělat radost? Darujte nám je do 6. ročníku dobročinného kabelkového bazaru; přineste nám je na infostánek IGY Centra nebo do redakce vašeho Deníku. Vedle kabelek a psaníček sbíráme i šperky a bižuterii a dětské knihy.

Kabelkový veletrh se uskuteční ve středu 4. září 2019 od 10:00 do 16:00 hodin v 5. patře krytých garáží IGY Centra. Všechny nashromážděné kabelky i další věci zde prodáme za symbolické ceny a vybrané peníze poputují na rozvoj talentovaných dětí. S jejich výběrem nám pomůže nadace Jihočeské naděje.

Pro letošní ročník veletrhu chystáme pár novinek.
První je pravidelné doplňování kabelek v průběhu celého dne – nestihnete-li tedy samotný začátek, nevadí, krásné kouksy budou k dostání i později během dne. Další novinkou je vypíchnutí „TOP“ dražších a značkových kabelek – nemusíte tedy procházet celý bazar kvůli svému vysněnému kousku, ale můžete zamířit rovnou do této sekce.
Další a určitě ne poslední novinkou jsou pak různé odměny a dárky za Vaše uskutečněné nákupy – abychom i letos nashromáždili maximum finančních prostředků pro podporu mladých jihočeských talentů.

Jak to na veletrhu vypadá? Podívejte se na video z loňského roku https://www.youtube.com/watch?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm..

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist