JIHOČESKÁ FILHARMONIE POD ŠIRÝM NEBEM NA ZÁMKU BLATNÁ-KONCERT ZRUŠEN!

Organizátor: Centrum kultury a vzdělávání Blatná
Místo konání: zámek Blatná
Datum: Od: 05.09.2015 18:00
Do: 05.09.2015 00:00
Žánr: Hudba | koncert
Město: Blatná
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Předprodej lístků probíhá v blatenském infocentru, na recepci Městského muzea Blatná nebo na www.ckvb.cz .

Popis akce

Letní sezóna se blíží ke konci, ale Centrum kultury a vzdělávání Blatná přichystalo na první zářijovou sobotu koncert JIHOČESKÉ KOMORNÍ FILHARMONIE pod širým nebem na vodním zámku Blatná. Koncert se uskuteční 5. září od 18:00 a bude vyvrcholením letní kulturní sezóny v Blatné a okolí.

Jihočeská komorní filharmonie zůstává v současnosti jedinou profesionální filharmonií v Jihočeském kraji a čítá 37 členů. Filharmonie se dokázala prosadit nejen v České republice, ale také v celé Evropě a je častým hostem významným tuzemských i mezinárodních hudebních festivalů. Od sezóny 2008/2009 je šéfdirigentem Filharmonie Jan Talich, jenž nasbíral v průběhu své hudební kariéry četná mezinárodní ocenění a zkušenosti.

Publikum v Blatné se může těšit na skladby Antonína Dvořáka, Richarda Wagnera či Petra Iljiče Čajkovského. Byť se jedná o klasiku, Jihočeská filharmonie má za cíl oslovit také mladší posluchače a širší publikum, které doposud vážná hudba více méně míjela. Její členové jsou mladí hudebníci na nejvyšší úrovni, kteří mají ambice a ctižádost prosadit se na mezinárodní scéně a mezi nejoceňovanějšími profesionály.

Není tedy pochyb o tom, že je pro návštěvníky připraven jedinečný koncert v nádherném prostředí vodního zámku Blatná. Nechte se unášet nebeskou hudbou Jihočeské filharmonie pod širým nebem v pohádkové atmosféře.

KONCERT JIHOČESKÉ FILHARMONIE NA ZÁMKU BLATNÁ Z DŮVODŮ MALÉHO ZÁJMU V SOBOTU 5.9. ZRUŠEN!

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist