Indian Riders Fest

Organizátor: CBI Production s.r.o.
Místo konání: Výstaviště České Budějovice, Husova 523, České Budějovice
Datum: Od: 12.06.2020 10:00
Do: 14.06.2020 00:00
Žánr: Jiné |
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Cena vstupenky v předprodeji 650.-Kč
Cena: Na místě 800.-Kč. Děti do věku 13 let v doprovodu rodičů vstup zdarma.
Poznámky: rezervace vstupenek: www.smsticket.cz/vstupenky/20357-indian-riders-fest-2020?utm_medium=anchor www.indianridersfest.eu/cs/e-shop

Popis akce

Největší evropské setkání majitelů Indian Motorcycle, 12.-14. června na Výstavišti České Budějovice. Jsou vítáni nejen majitelé Indian Motorcycle, ale i ostatních značek. Akce není jen pro motorkáře, bohatý program je připraven pro všechny. Přijeď a užij si trochu jinou motorkářskou akci. Letos se k nám sjíždí účastníci z víc jak 25 evropských zemí a ostatních koutů světa.

Výstaviště ČB bude oba dva dny přehlídkou báječných strojů, přátelských setkání jedinečných lidí, pohodové zábavy a atmosféry, výborného jídla a pití. O skvělou živou muziku se nám postarají rockové kapely Seven’s, The Cell, Free Ride. Páteční večer bude ve znamení Queenie - world Queen tribute band, s nezapomenutelnou show. Sobota bude patřit americké kapele z Atlanty, které to báječně šlape na vlnách Rocku, Rock And Rollu - The Last Chance Riders. After-party s akustickými kapelami Vintage Wine a Slapdash rockabilly budou pohodovým zakončením dne. Páteční program bude zpestřen dvojím kaskadérským vystoupením Martina Krátkého. Ten, jako první v Evropě, předvede své neuvěřitelné kousky na sportovním modelu Indian - FTR 1200 S.

V sobotu se uskuteční Spanilá jízda okolo Budějovic všech motocyklů značky Indian. Po celou dobu trvání akce jsou připraveny demo jízdy, kde si můžeš vyzkoušet všechny modely značky Indian, včetně nejnovějšího modelu Indian Challenger. Stačí si vzít svoji helmu. Připravena je i výstava Indian Custom Bike, kde budou stroje z celé Evropy a také výstava Indian veteránů a dalších historických motocyklů. Celá gastro zóna bude bezhotovostní. Stačí si zapůjčit náramek a nabít dostatečným množstvím peněz. Neutracené peníze z náramku vám budou vráceny zpět. V ceně vstupenky je nonstop hlídané parkování pro motocykly, živé koncerty, kaskadérská show, doprovodný program, vstup na výstavy Indian Custom show, veteránů Indian.

Cena vstupenky v předprodeji 650.-Kč, na místě 800.-Kč. Děti do věku 13 let v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist