GOSPELOVÉ VÁNOCE 2016 / Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers (USA)

Organizátor: Statutární město České Budějovice
Místo konání: Klášterní kostel Panny Marie, Piaristické náměstí, České Budějovice
Datum: Od: 13.12.2016 19:30
Do: 13.12.2016 00:00
Žánr: Hudba | koncert
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/4511-gospelove-vanoce-2016
Cena: Vstupné: 380 Kč, 190 Kč pro ZTP

Popis akce

Danton D. Whitley & The Meryland Gospel Singers přijedou v prosinci vůbec poprvé do České republiky a návažou tak na dlouholetou tradici gospelových koncertů pořádaných agenturou Pragokoncert.
Danton Derelle Whitley, rodák z Aberdeenu (Maryland, USA), je často označovaný za průkopníka nové vlny gospelové hudby díky svému neutuchajícímu úsilí a lásce k tomuto žánru. Již od útlého věku se u něj hudba stala řemeslem, které v sobě zdokonaluje dodnes. V roce 2010 získal magisterský titul na Morgan State University v oboru zpěv v kombinaci s členstvím v prestižním Church Of God In Christ (COGIC), kde Danton Derelle Whitley velmi zkušeně a vášnivě vykládá pocity boží skrze své písně.

V době vánočních svátků pravidelně koncertuje se svou domovskou formací Danton D. Whitley & The Maryland Gospel Singers, přičemž nadšené reakce vyprodaných kostelů a sálu jsou pro časově vytíženého Dantona tím největším zadostiučiněním. Vstupné: 380 Kč
Slevy: 190 Kč pro ZTP

Cena vstupného je cenou pro stání, možnost sezení je omezená a pouze v lavicích, případně je možné přinést si vlastní sezení. Po naplnění kapacity kostela bude vstup do kostela uzavřen.

Děkujeme všem zájemcům za ohleduplnost a respektování sakrálního prostoru, který odpovídá jiným provozním účelům. Proto jsme rádi, že i přesto, zde může město takový koncert pro veřejnost uspořádat.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist