Gangster Ka

Organizátor: Kinematograf bratří Čadíků
Místo konání: Náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 19.07.2016 22:00
Do: 19.07.2016 23:40
Žánr: Film | projekce
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Ne
Cena: Vstupné dobrovolné

Popis akce

Do Veselí nad Lužnicí letos opět zavítá kinematograf bratří Čadíků, tentokrát v termínu od neděle 17. do středy 20. července, projekce proběhnou na Náměstí T. G. Masaryka od 22 hodin a vstupné na všechny čtyři večery bude dobrovolné. Částka, která bude vybrána na dobrovolném vstupném, půjde i letos, stejně jako v letech minulých, na dobročinné účely.

GANGSTER KA

Gangster Ka zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šestimiliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera. Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit. Tou hranicí je fyzická eliminace kohokoliv ze svého okolí…

Hrají: Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Vlastina Svátková a další. Krimi, drama, thriller, Česko 2015, režie: Jan Pachl, stopáž: 100 minut. Přístupnost: od 12-ti let.

 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist