Game

Organizátor: Jihočeské divadlo
Místo konání: sraz Malé divadlo, Hradební 289/18, České Budějovice
Datum: Od: 16.04.2018 18:30
Do: 16.04.2018 00:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/6134-game
Cena: 300 Kč
Poznámky: Hra není vhodná po osoby mladší 15 let. Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu. Vstupenky lze tentokrát zakoupit pouze v pokladně Jihočeského divadla nebo jako e-vstupenky (po jejich zakoupení vám zašleme instrukce e-mailem).

Popis akce

Tohle není divadlo, tohle je hra. Žádné hlediště, žádné jeviště. Příběh, který můžete vidět jen očima jedné z postav. Game je participační divadlo postavené na principech LARPu (Live Action Role Playing Game) - hraní za fiktivní postavu v reálném čase a prostoru. Je to jako hrát deskovou hru na hracím plánu velikosti tenisového kurtu. Figurku nepotřebujete - tou jste vy sami.

V přesný čas začátku buďte připraveni (před Malým divadlem), odtud vás odvezeme na netradiční místo hry. Neexistuje únikový východ, neexistuje záchranné heslo. Musíte hru hrát a dohrát. Na místě strávíte cca 2 hodiny, poté vás odvezeme zpět na místo srazu. Pravidla se dozvíte na místě.

Hru prožijete v kůži jedné z 50 postav příběhu. Abyste zvítězili, budete muset řešit její problémy a plnit její přání. Vývoj hry budete moci kdykoli ovlivnit, ať už svým rozhodnutím, slovy nebo činy. Jak váš příběh dopadne, bude jen a jen na vás. Nevyužijete dovednosti herce, ale dovednosti hráče. Hra vyžaduje schopnost aktivního pohybu a vykonávání herních úkolů (fyzické aktivity, logické úkoly, aktivní komunikace se spoluhráči). Všichni, kdo se Game zúčastní, se musí aktivně podílet na průběhu hry, není možné se jen dívat. Během hry mohou být použity světelné efekty, výstřely, absolutní tma a scény zobrazující explicitní násilí. Nákupem lístku hra začíná.

Režie: Janek Lesák a kol.
V rámci projektu Platform Shift+

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist