DON Tábor – Noc divadel 2017

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Datum: Od: 18.11.2017 17:00
Do: 18.11.2017 00:00
Žánr: Multižánr |
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Bezplatný vstup.

Popis akce

Třetí listopadová sobota patří Noci divadel. Letos s podtitulem Forever young!

Divadelní premiéra, koncerty, výstavy i křest nového jeviště. To vše si pro vás připravilo Divadlo Oskara Nedbala Tábor na sobotu 18. listopadu.

Divadlo se tohoto evropského projektu, který zaštiťuje Institut umění – Divadelní ústav, účastní podruhé. Velkou zásluhu na začlenění táborského divadla do projektu má ředitelka Mgr. Linda Rybáková. „Je to příležitost ukázat divadlo z jiné perspektivy, strávit příjemný večer ve společnosti našich diváků a představit řadu pozoruhodných umělců z našeho města. Letos jsme oslovili především tvůrce, kteří nestárnou, a to jak svým přístupem k životu, tak k umělecké tvorbě.“  Diváci budou mít příležitost navštívit jindy nepřístupná místa a stát se spolutvůrci velkolepého divadelního večírku.

V rámci programu vystoupí divadelní spolek VRYT s premiérou myslivecké detektivky Hon, která vznikla exkluzivně pro tuto příležitost. Původní hru režíruje táborský rodák Jan Míka, který aktuálně sklízí mezinárodní úspěchy na filmových festivalech se svým snímkem Jsme přece lidi (We´re human, after all). Hudební program zajistí táborská post-rocková kapela Veena, jejíž koncert budou diváci sledovat netradičně přímo z jeviště. Mimo to se návštěvníci mohou těšit na jazzovou sekci ve foyeru, sérii pohádek v podání Františka K. Watzla, prohlídku divadelních prostor a výtvarné instalace táborských umělců na netradičních místech po celé budově. Významným momentem večera bude také křest jeviště v originálním a zábavném pojetí zaměstnanců divadla.

Neváhejte a přijďte zažít divadlo jinak.

Více informací najdete na www.divadlotabor.cz nebo na www.nocdivadel.cz.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist