Divadlo Oskara Nedbala Tábor – zahájení divadelní sezóny / program ZÁŘÍ

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Datum: Od: 08.09.2022 18:00
Do: 08.09.2022 00:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

Přijďte společně s námi zahájit 111. divadelní sezónu a užít si pozdně letní večer v naší společnosti.

Osobně Vám představíme ty, jejichž díla se na celý podzim stanou součástí divadelní budovy. O doprovodný program se postarají vášnivé ženy a jejich lidové zpěvy a nezapomenutelná hudebně vizuální show jedinečného amerického hudebníka a textaře.

Ozvěny barového divadla Diany Šoltýsové a Davida Hlaváče
Scénický koncert lidových písní v dynamické moderní vícehlasé úpravě vyprávějící o osudech žen ze srdce Evropy během dějinných zvratů minulého století. Krajina, lidské osudy i touha po lásce v temperamentním podání krásných žen zpívajících v různých jazycích.

Andy the Doorbum
Americký hudebník, performer a výtvarník píše a nahrává svou vlastní hudbu od svých 9 let, nejprve na boomboxech se svou plyšovou kapelou, poté na čtyřstopé kazetové magnetofony a nakonec na digitální konzole. Dosud vydal šest alb, tři EP a řadu split verzí s jinými umělci. Přispěl k různým hudebním kompilacím a nezávislým filmovým soundtrackům. Jeho umělecká díla a kostýmy se objevily v několika nezávislých filmech. Své kresby a vizuální práce vystavoval v řadě galerií po celém světě.

Součástí večera bude vernisáž výtvarnice Anežky Hoškové, vizuální umělkyně z Jižní Koreje Jeny Jang a sochařky Veroniky Psotkové.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist