Divadlo Oskara Nedbala Tábor | SOUKROMÉ ROZHOVORY

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala - malý sál
Datum: Od: 20.10.2020 19:00
Do: 20.10.2020 00:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.divadlotabor.cz/program/soukrome-rozhovory?backlink=kte7g
Cena:
300 Kč, 270 Kč, 240 Kč
 
 

Popis akce


Divadelní spolek Jedl Praha

Nemyslíš, miláčku, že v tom, co nás potkalo, je nějaký smysl?

Bergmanovská variace na téma manželství a ztráty víry je krutě zábavnou podívanou dokonale zachycující rozdílné vnímání světa u muže a ženy. Anna se schází s pastorem Jacobem a svěřuje se mu o mimomanželském poměru s mladším mužem, o jejím vztahu k manželovi a tísni, kterou pociťuje v jeho přítomnosti. O odporu k životu, který žije, a o životě, který by žít chtěla. Silnou bergmanovskou náladu podtrhuje živá hudba v podání prvního trumpetisty České filharmonie Ladislava Kozderky.

Divadelní spolek Jedl založili režisér Jan Nebeský, herec David Prachař a herečka a scenáristka Lucie Trmíková v roce 2011. V současné době patří k nejuznávanějším nezávislým souborům s charakteristickou poetikou, důrazem na vlastní interpretaci klasických textů, kterým nechybí ironie, černý humor a výrazné herectví. Lucie Trmíková obdržela za roli Anny Cenu Thálie v kategorii činohra.

Soukromé rozhovory v režii Jana Nebeského jsou mimořádně intenzivním ponorem do těch nejděsivějších hloubek vztahu mezi ženou a mužem. Zobrazované peklo má ovšem svou směšnou rovinu a ta je nejenom zábavná, ale také přesně vyjadřuje to, jak život nikdy není černobílý. -

Jana Machalická, Lidové noviny

Autor:
Ingmar Bergman, Lucie Trmíková

Režie:
Jan Nebeský

Hrají:
Lucie Trmíková, Martin Pechlát, Alois Švehlík a na trumpetu Ladislav Kozderka

Délka představení:
105 minut

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist