Divadlo Oskara Nedbala Tábor – PROSINEC 2017

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Datum: Od: 01.12.2017 17:00
Do: 22.12.2017 00:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: www.divadlotabor.cz
Cena: Dle vstupného na jednotlivá představení.

Popis akce

Oslavy 130 let výročí budovy, unikátní cestovatelské projekce i kanadský chlapecký sbor. To vše a mnohem víc si pro vás připravilo táborské divadlo na závěr předplatitelské sezóny.

První prosincový víkend proběhne připomenutí 130. výročí, a to formou tří představení Divadelního souboru Tábor, který v rámci Ochotnického triptychu uvede dramatizaci Kafkova nejtajemnějšího románu Zámek, veselou pohádku Kuba a tři čerti a národní báchorku Tvrdohlavá žena. Program tak potěší jak malé, tak velké diváky.

Ve čtvrtek 7. 12. od 19:00 hodin zveme na Barevný čtvrtek – SPECIÁL, tentokrát na téma Vrcholy a hlubiny, jež divákům zprostředkuje unikátní cestovatelskou výpravu prostřednictvím stereografické projekce.

Ten samý týden, v sobotu 9. 12. společně oslavíme 15. výročí LiStOVáNí, a to jak jinak, než se samotným zakladatelem projektu Lukášem Hejlíkem. Událost, jejímž cílem opět bude představit divákům všech generací zajímavé knihy neotřelou formou tzv. scénického čtení, začne v 17:00 hodin.

Atmosféru adventních dní navodí v úterý 12. 12. od 19:00 hodin mimořádný koncert 70-ti členného kanadského chlapeckého sboru pod vedením Jakuba a Jennifer Martincových.

Součástí bohaté prosincové nabídky bude také adventní koncert mezzosopranistky Dagmar Peckové, hra Šašek a syn v režii Bolka Polívky či tragikomedie Kočičí hra v hlavní roli s Pavlou Tomicovou.

Více informací o programu najdete na www.divadlotabor.cz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist