Divadlo Oskara Nedbala Tábor | Pavel Klusák: VČELY BZUČÍ MEZI A a GIS

Organizátor: Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Místo konání: Divadlo Oskara Nedbala - DON klub
Datum: Od: 10.06.2020 19:00
Do: 10.06.2020 00:00
Žánr: Jiné |
Město: Tábor
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: http://www.divadlotabor.cz/program/vcely-bzuci-mezi-a-a-gis-hudba-klimatu?backlink=uisi4
Cena:
50 Kč
 
 

Popis akce

Jaká díla dnes vytvářejí hudebníci, které přitahuje situace Země, klima, antropocén? Po období izolace  Pavel Klusák opět vyjíždí se svými poslechovými pořady ze současné hudby. Projekce, nahrávky, příběhy: díla se zvuky Arktidy, včelstev i plastového odpadu. Nejúspěšnější pořad posledního období, věnovaný environmentální hudbě, uvádíme v premiéře aktualizované verze 2020 v rámci Science Café.

Hudební kritik, esejista a scenárista Pavel Klusák je spolupracovníkem Českého rozhlasu Vltava, od roku 1989 publikoval několik tisíc článků o hudbě (Orientace Lidových novin, Respekt, Deník N, Aktuálně.cz...). Vede doprovodný hudební program pro MFDF Jihlava. Natočil film Hudba Zdeněk Liška a vydal knihy o hudbě (Co je nového v hudbě, Drtivé jistoty Jana Buriana).

Prodej vstupenek:
od pondělí 25. května 2020 v 8.30 online, od 15.00 v pokladně
Science Café je cyklus neformálních diskusí s vědci v prostředí kaváren. Smyslem setkání je společné hledání otázek a odpovědí, představení vědců jako inspirativních osobností a prezentace konkrétních vědeckých výzkumů.  V České republice zaštiťuje celostátní síť Science Café od roku 2008 v téměř dvacítce měst spolek Otevíráme,  hlavními partnery projektu jsou společnosti lmc a MSD.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist