Divadelní předplatné / Podzim 2017

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 14.09.2017 19:30
Do: 14.11.2017 21:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Ano, v kanceláři Kulturního domu Veselí nad Lužnicí.
Cena: 750 Kč

Popis akce

PŘEDPLATNÉ PODZIM 2017

Úterý 24. října – CHVILKOVÁ SLABOST

Jímavá komedie významného britského dramatika a herce Donalda Churchilla v podání Divadla V Rytířské. Audrey a Tony, dvacet let manželství, dva roky po rozvodu. Bývalí manželé přijíždějí na venkovskou chalupu, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti. Zároveň zjišťují, že zdánlivě ukončená životní kapitola může mít pokračování… Hrají: Petra Špalková, David Matásek a Sandra Černodrinská.

Úterý 14. listopadu – OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ

Tragikomedie o věčném střetu mužského a ženského principu z pera italského dramatika Daria Fo (nositele Nobelovy ceny za literaturu) a jeho ženy Franky Rame v podání Studia DVA divadlo. V této hře již patnáct let excelují Karel Roden a Jana Krausová, které budete mít možnost v Kulturním domě Veselí nad Lužnicí vidět v této hře poprvé na živo.

BONUS PRO PŘEDPLATITELE – VSTUP ZDARMA NA OCHOTNICKÉ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Čtvrtek 14. září – KLÍČE NA NEDĚLI

Komedie Antonína Procházky v podání Divadelního spolku J. K. Tyl Kardašova Řečice. „Děj hry se odehrává zhruba před třiceti lety, v jiných časech, v jiném století a doufáme, že se při jejím sledování náležitě pobavíte,“ říká režisérka Jaroslava Vlková.

Cena předplatného: 750 Kč. Prosíme stávající předplatitele o rezervaci nejpozději do pondělí 11. září 2017! Poté bude nabídnuto novým předplatitelům. Začátky představení vždy v 19:30 hodin.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist