Divadelní předplatné jaro 2020

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 19.03.2020 19:30
Do: 16.04.2020 22:00
Žánr: Divadlo | představení
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: V kanceláři Kulturního domu Veselí nad Lužnicí
Cena: 820 Kč

Popis akce

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2020 – KULTURNÍ DŮM VESELÍ NAD LUŽNICÍ

Čtvrtek 19. března
RAPPER – Divadelní spolek Frída
Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se? Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce. Život je plný překvapení. Uvidíte!

Hrají: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková. Scénář a režie: Jakub Nvota.

Neděle 5. dubna
CIVILIZACE – Divadlo Kapota Tábor

Komedie inspirovaná seriálovou kulturou science fiction. Létající talíře, mimozemské civilizace…a lidé na planetě Zemi. Jsme jen pokusní králíci vyspělejších civilizací, nebo záleží především na nás, jaké to tu budeme mít a jak se nám tady bude žít? Hra byla napsána přímo pro soubor Kapota.

Text a režie: Kateřina Pokorná. Hrají: Adéla Průchová, Monika Kubová, Hana Hořejšová, Adéla Kubová, Emma Kolčaková, Dušan Běhounek, Jaroslav Jaroš a Dušan Ingr.

Čtvrtek 16. dubna
HOUSLE – Divadlo Ungelt
Zlodějíčkovské komediální drama o dvou bratřích a jejich rodinném příteli, kde naděje na lepší život odhalí pohnutou rodinnou minulost i sílu charakterů. Doposud se oba bratři protloukali newyorskými ulicemi jen těžko. Všechno se ale může změnit.

Hrají: Milan Hein, Jiří Langmajer a Pavel Liška. Autor: Dan McCormick, režie: Ladislav Smoček, česká premiéra: prosinec 2019.

Začátky představení vždy v 19:30 hodin. Cena předplatného: 820 Kč.

Předplatné je možné zakoupit do 31. 1. 2020, od 3. 2. 2020 bude probíhat prodej vstupenek na jednotlivá divadelní představení.

 

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist