ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou – Dětské divadelní dny

Organizátor:
Místo konání: Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou
Datum: Od: 25.05.2015 09:00
Do: 05.06.2015 11:00
Žánr: |
Město: Hluboká nad Vltavou
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Cena: Pro MŠ a ZŠ 70 Kč včetně prohlídky ZOO. Pedagogický doprovod zdarma. Návštěvníci zoologické zahrady mohou přikoupit dětskou vstupenku a na divadelní představení v hodnotě 70 Kč na pokladně ZOO. Doprovod vstup do divadla již neplatí. Nekombinujte prosím divadelní dny s přednáškami vzdělávacího oddělení!
Poznámky: Nutné rezervace pro školní kolektivy. Rezervujte na tel. číslech: +420 387 002 211 nebo +420 724 846 142 nebo prostřednictvím formuláře uvedeného na webových stránkách www.zoohluboka.cz

Popis akce

V roce 2015 pořádáme již 38. ročník. Dětské divadelní dny, to jsou dva týdny pohádek nejen pro kolektivy mateřských a základních škol, ale také pro všechny ostatní návštěvníky zoologické zahrady.

Začátky představení v 9:00 a 10:30 hodin.

Divadelní představení (vhodné pro děti MŠ a 1.,2. ročník ZŠ)

25.-29.5. 2015 Studio dell´arte - O zvědavém slůněti

Výpravná představení pro děti / a to i pro ty nejmenší - od 3 let/ vzniklo podle bajky R. Kiplinga Sloní mládě. Děti se ocitnou v Africe, uslyší spoustu pěkné muziky a stanou se svědky dlouhé cesty zvědavého slůněte, které se touží dozvědět, co mívá krokodýl k obědu.

Kromě slůněte uvidí i další členy jeho africké rodinky - velké loutky sloních rodičů, žirafy, hrocha, krokodýla, opice, pštrosa, papouška a mnoho jiných. A protože se jedná o bajku, dočkají se děti i ponaučení.

1.-5.6.2015 Divadlo Matýsek - Datlování

Dvě děti vstupují do tajemství lesní říše a díky nim se před námi otevírá s nadsázskou vystavěný příběh ptačích obyvatel. Stejně jako my lidé se i datel Bonifác učí, jak v životě obstát...jak se naučit létat, sehnat si potravu, obstarat si bydlení... Náš okřídlený hrdina vše zvládne a navíc se ještě stihne zamilovat. Jenže ... na svou příležitost čeká i lstivá kuna... Podaří se jí narušit poklidný lesní život? To se dozvíte v našem příběhu plném fantazie a autorských písniček.

Hrají: Zuzka Nováková a Michal Vaněk

V případě, že divadelní představení nebude obsazeno alespoň jednou třídou ZŠ nebo MŠ, bude zrušeno.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist