Dětské divadelní dny v ZOO Hluboká 2016

Organizátor: Zoo Hluboká
Místo konání: Zoo Hluboká, Hluboká nad Vltavou
Datum: Od: 23.05.2016 10:00
Do: 03.06.2016 00:00
Žánr: Jiné |
Město: Hluboká nad Vltavou
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj

Popis akce

ZOO Hluboká bude hostit další ročník Dětských divadelních dní.


23.5.-27.5.2016     Divadlo VYSMÁTO- O dvou neposlušných telátkách  
Pohádka o dvou telátkách, která zlobila, a než aby se polepšila, raději utekla do světa plného nástrach a překvapení. Po zkušenostech se světě se telátka opět vrátila domů a raději pomáhala svojí mamince. Pohádku vypráví Šašek a jeho javajková zvířátka.

VYSMÁTO – Loutkové divadlo Aleše Bílka bylo založeno v roce 1998. Kombinuje vystoupení loutkových postav s živými vstupy, zpěvem a hrou na kytaru. Ve svých příbězích slučuje starší lidovou a klasickou pohádkovou tvorbu s modernějším pojetím a komunikací s dětmi. To vše v hravém duchu přístupném těm nejmenším i těm starším divákům.

30.5.-3.6.2016     Divadlo U Staré herečky- Ošklivé káčátko
Klasický příběh malého ptáčátka, které se samo vylíhlo v nesprávném hnízdě a je ostatními odstrkováno. Na útěku z rodného dvorku prožije další trápení, v zimě málem umrzne, až na jaře spatří na rybníce krásné ptáky, kteří ho vezmou mezi sebe. Pak zjistí, že vyrostlo v krásnou labuť.

Divadlo U staré herečky bylo založeno v roce 1998 v Hradci Králové. Věnuje se tvorbě loutkových divadelních inscenací pro děti a klade důraz na profesionalitu a kvalitu provedení.

Jana Vyšohlídová je loutkoherečka, absolventka divadelní fakulty pražské Akademie múzických umění. Diváci ji mohli vidět ve slavném Dejvickém divadle, libereckém Naivním divadle či pražském divadle Minor. Má za sebou i televizní role (Případy 1. oddělení, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Komisař Maigret, Ulice a další).www.zoohluboka.cz

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist