Charitativní Aiwa! Hafla

Organizátor: Hana Kupková - Taneční skupina Aiwa! Tribe
Místo konání: Český rozhlas, U Tří lvů 244/1, 370 01 České Budějovice
Datum: Od: 26.05.2017 19:00
Do: 26.05.2017 09:45
Žánr: Tanec | jiné
Město: České Budějovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Kapacita sálu je omezená, místo si rezervujte ve FB zprávě skupiny Aiwa! tribe či jejích členek, nebo na emailu khalida@volny.cz
Cena: Vstupné 90 Kč

Popis akce

Již pošesté pomáháme tancem. Přidáte se? Na charitativní Aiwa! haflu přijďte v pátek, tentokrát do sálu Českého rozhlasu České Budějovice.

Výtěžek ze vstupného a dražby poputuje do českobudějovického Domácího hospicu sv. Veroniky. Téma smrti a umírání je i v současné době tabuizované a konec života je vnímán jako něco nutně depresivního nebo dokonce k diskuzi nepatřičného. Domácí hospic nabízí alternativu umírání "za plentou" v nemocnici - poskytuje péči umírajícím v jejich domácím prostředí, ti tak mohou zůstat se svou rodinou, která by se o ně bez pomoci hospicu sama postarat neuměla.

Aiwa! a její hosté by rádi podpořili skvělý tým hospicu a jeho obětavou práci. K tomu ale potřebujeme pomoc vás diváků. Zveme tímto vás i vaše známé na tradiční taneční setkání. Přijďte si užít příjemný večer a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. Děkujeme a těšíme se na vás!

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist