Bosé nohy v parku

Organizátor: KULTURNÍ DŮM Veselí nad Lužnicí
Místo konání: Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
Datum: Od: 05.10.2016 19:30
Do: 05.10.2016 21:30
Žánr: Divadlo | představení
Město: Veselí nad Lužnicí
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský kraj
Předprodej: Ano, v kanceláři Kulturního domu Veselí nad Lužnicí
Cena: 320 Kč

Popis akce

Středa 5. října – BOSÉ NOHY V PARKU – Agentura HARLEKÝN s.r.o.  – Romantická komedie od Neila Simona nejen o lásce. I to nejšťastnější manželství prochází občas zkouškou ohněm.

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho vzrušuje spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce. Mezi Pavlem a Viktorií to zkrátka správně jiskří, ať už se hádají, či milují.

Obsazení: VIKTORIE Bratterová – Anna Linhartová, PAVEL Bratter – Radúz Mácha, ESTER Banksová – Veronika Freimanová, HEKTOR Velasco – Rudolf Hrušínský.

Překlad a režie: Kateřina Iváková, kostýmy: Anna Linhartová, inspice: Karolína Vágnerová, technická spolupráce: Lubomír Loubal, Jiří Beneš, Aleš Hanzlíček, Petr Mrázek, Václav Skalník, produkce: Agentura HARLEKÝN s.r.o., Jana Hanzlíčková. Délka představení s přestávkou cca 120 minut.

Fotografie

Vyhledávání v databáziVyhledávání v kalendáři

TOPlist